hakkımızda

Kısaca Çevik Motor Redüktör

Mersin’de Redüktör ihracat ve ithalat pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.Kaliteli ürün ve mutlu müşteri sloganıyla hizmet veren firmamız, kurulduğu günden bugüne sağlam ve en kaliteli ürünleriyle müşteri memnuniyetini zirveye çıkarma hedefindedir. Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman kaliteli ürün ve profesyonel hizmetten asla vaz geçmemektedir.Sanayicimizin en önemli ürünü konumunda olan sonsuz vidalı redüktörleri toptan ve perakende olarak ülkemizin her köşesine pazarlamaktayız.
Kalitesi ile takdir toplayan, her geçen gün büyümeyi ve gelişmeyi sürdüren Çevik Redütör Türkiye’nin değil, dünyanın da önemli elektrik motoru üreticilerinden birisi olma yolunda çalışmalarına sürdürmektedir.

Neden Çevik Motor ?

Kaliteli Ürün

Sonsuz vida ve tek kademe sonsuz vida çark dişlisinden oluşan bir redüktör çeşididir. Bu tip redüktörler yapısı itibariyle dişli çalışma şekli sürtünme esaslı olan bir yapıya sahiptir. Sonsuz vida dişlisi çelik malzemeden, sonsuz vida karşılık dişlisi ise bronz malzemeden imal edilmektedir. Vidalı redüktör gövdeleri genel olarak pik döküm, sfero, çelik ve alüminyumdan imal edilmektedir.

Mükemmel Sonuç

Gelişen teknolojiyi takip etmeyi ve kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilkesi ile Uluslararası kabul görmüş standartlarda hizmet vermekte olup, müşteri odaklı, dürüstlük ve güveni ön plana çıkaran bir anlayışıla mükemmel sonuç odaklı çalışmalar...

Kesintisiz Güç
Kolay Montaj

■ Sonsuz vidalı redüktörler kare gövdedir. Her yönden bağlama imkanına sahiptirler. Aksesuar olarak birçok aksesuara sahiptirler ve kolaylıkla takılıp çıkarılabilmektedirler.
■ 25 gövdeden 130 gövdeye kadar büyüklüğe sahip olan vidalı redüktör, 25 gövdeden 90 gövdeye kadar Alüminyum enjeksiyon, 110 ve 130 gövde ise pik döküm gövdedir.
■ Ölçü olarak dünyada en çok bulunabilirliğe sahip olan vidalı redüktör bu sayede yurt dışına gönderilen makinalarda bir sıkıntı olması durumunda çabuk bulunma ihtimali sayesinde kısa sürede çözüm sağlanmaktadır.